NIET TE VEEL EN NIET TE WEINIG
Op expeditie gaan in Nederland, ja het kan echt! Leuker Buiten maakt dit mogelijk op 3 locaties in Nederland. Zij wilden hier graag een promotiefilm voor maar ze vroegen zich af hoe ze dat moesten aanpakken zonder al te veel te verklappen over de inhoud.
“Ik zat op het puntje van mijn stoel, wat is het ontzettend gaaf geworden!”
Om goed te weten wat de expeditie inhoudt hebben wij hem eerst zelf gedaan. Dat was erg handig want daardoor kregen we direct een beeld van hoe de film er uit moest komen te zien en wat er vooral wel en niet in moest komen. Het resultaat is een film die nét genoeg laat zien om mensen te enthousiasmeren maar weer nét te weinig om vooraf al te weten wat je precies gaat doen.
ALGEMEEN
Als het team van Leuker Buiten een aanvraag krijgt wordt deze film altijd met de offerte meegestuurd om mensen nog meer te enthousiasmeren over de expeditie.
ONZE WERKZAAMHEDEN
- Productie
- Camerawerk
- Regie
- Vormgeving
- Montage