KEUZE UIT VELE MOOIE FOTO’S
Gelredome had de wens om 2 promotiefilms te laten maken met bestaande foto’s. Dat laatste zorgde voor lastige keuzes want zij beschikken natuurlijk over vele mooie foto’s van wereldsterren en grote evenementen. Na het verzamelen van alle input uit folders en de website hebben wij een kort script geschreven voor de opbouw van de film met een selectie van de mooiste foto’s.
“We zijn super tevreden met het eindresultaat, het ziet er erg leuk uit! We willen jullie dan ook bedanken voor het maken van onze nieuwe promofilmpjes.”
De film wordt ook vertoond op de diverse schermen in het stadion waar geen geluid te horen is, daarom hebben we gekozen om geen voice-over aan de film toe te voegen maar te werken met duidelijke en grote teksten.
ALGEMEEN
Dit is één van twee films die we voor Gelredome hebben gemaakt ter promotie. De andere film is bedoeld om zakelijke klanten te trekken.
ONZE WERKZAAMHEDEN
- Productie
- Vormgeving
- Montage