INTERNATIONAAL INZETBAAR
Telefonisch is de opdracht doorgenomen en hebben we afspraken gemaakt. Zij hebben zelf de voice-over tekst geschreven waarna wij hem hebben gecorrigeerd.
Wij werken samen met meerdere voice-overs en hebben hen vervolgens een aantal voorbeelden gestuurd zodat zij konden bepalen welke stem het beste bij hun bedrijf en de opdracht past.
Fijn dat het allemaal al zo snel kan, ik ben benieuwd naar het resultaat!
Aan de hand van de voice-over tekst hebben wij bepaald wat voor soort filmbeelden er moesten komen. Met die aantekeningen heeft de cameraman een halve dag gefilmd binnen hun bedrijf. Deze opnames hebben wij gemonteerd in hun bedrijfsvormgeving zodat de film naadloos aansluit op hun website en folders.
ALGEMEEN
MPS is een internationaal bedrijf met veel klanten uit het buitenland. Er is daarom gekozen voor een Engelstalige voice-over.
ONZE WERKZAAMHEDEN
- Productie
- Camerawerk
- Engelse voice-over
- Vormgeving
- Montage